Niemcy, szóstak, 1704 CG

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:54:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, szóstak, 1704 CG

Niemcy, szóstak, 1704 CG

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:54:00
Numer:
151974
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Fryderyk I 1701-1713, szóstak, 1704 CG, Królewiec, bez kropki lub rozetki po wyrazie REX
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: rzadki
Literatura: Schrötter 319

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 152

— Oferty —

18-01-2018 21:53:49 przez: 054967
1)  95 zł
18-01-2018 21:49:18 przez: 054825
2)  90 zł
18-01-2018 17:55:43 przez: 055512
3)  85 zł

« powrót do listy