Niemcy, talar (48 szylingów), 1752

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:51:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar (48 szylingów), 1752

Niemcy, talar (48 szylingów), 1752

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:51:20
Numer:
151424
Opis: Niemcy - Lubeka- miasto, talar (48 szylingów), 1752, Lubeka
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Behrens 291, Dav. 2420

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 983

— Oferty —

18-01-2018 21:51:11 przez: 055172
1)  560 zł
18-01-2018 21:51:18 przez: 055369
2)  540 zł
18-01-2018 21:41:15 przez: 055457
3)  480 zł
18-01-2018 21:50:57 przez: 055479
4)  450 zł
18-01-2018 21:50:25 przez: 054817
5)  430 zł
18-01-2018 19:01:50 przez: 055454
6)  400 zł
17-01-2018 15:35:25 przez: 055404
7)  290 zł
15-01-2018 19:50:16 przez: 054839
8)  280 zł
16-01-2018 23:06:42 przez: 055179
9)  260 zł
08-01-2018 20:10:11 przez: 054842
10)  240 zł

« powrót do listy