Niemcy, talar, 1865 B

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:49:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar, 1865 B

Niemcy, talar, 1865 B

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:49:00
Numer:
151376
Opis: Niemcy - Hanower - Jerzy V 1851-1866, talar, 1865 B, Hanower, wybity z okazji 50 rocznicy przyłączenia Fryzji Wschodniej
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: czyszczone, rzadkie, nakład tylko 1.000 sztuk
Literatura: AKS 161, Dav. 685, Thun 177

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 132

— Oferty —

18-01-2018 21:01:19 przez: 054910
1)  620 zł
17-01-2018 16:02:34 przez: 055407
2)  600 zł
11-01-2018 21:21:45 przez: 055143
3)  520 zł
09-01-2018 14:41:15 przez: 054925
4)  500 zł
09-01-2018 13:50:40 przez: 054921
5)  490 zł
08-01-2018 19:25:35 przez: 054817
6)  480 zł

« powrót do listy