Niemcy, talar, 1848 A

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:47:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar, 1848 A

Niemcy, talar, 1848 A

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:47:20
Numer:
151496
Opis: Niemcy - Hanower - Ernest August I 1837-1851, talar, 1848 A, Berlin
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: AKS 105, Dav. 673, Thun 166

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 150

— Oferty —

18-01-2018 19:40:44 przez: 054817
1)  280 zł
18-01-2018 21:47:15 przez: 055278
2)  280 zł

« powrót do listy