Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1856 B

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:44:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1856 B

Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1856 B

Cena wylicytowana: 780 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:44:00
Numer:
151471
Opis: Niemcy - Brunszwik-Lüneburg - Wilhelm 1831-1884, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1856 B, Brunszwik
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: AKS 97, Dav. 635, Thun 122

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 780 zł
Cena wywoławcza: 330 zł
Cena szacunkowa: 550 zł
Ilość odsłon: 201

— Oferty —

18-01-2018 21:43:50 przez: 054989
1)  780 zł
18-01-2018 16:13:14 przez: 054921
2)  760 zł
18-01-2018 20:06:27 przez: 054825
3)  740 zł
18-01-2018 13:44:01 przez: 055476
4)  700 zł
17-01-2018 23:50:14 przez: 055454
5)  460 zł
12-01-2018 00:06:35 przez: 055152
6)  420 zł
13-01-2018 23:30:13 przez: 055179
7)  410 zł
11-01-2018 21:13:34 przez: 055143
8)  370 zł
09-01-2018 06:50:25 przez: 054898
9)  350 zł
08-01-2018 20:13:02 przez: 054842
10)  340 zł
08-01-2018 19:06:01 przez: 054817
11)  330 zł

« powrót do listy