Niemcy, 2/3 talara (gulden), 1692 LC-S

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:39:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, 2/3 talara (gulden), 1692 LC-S

Niemcy, 2/3 talara (gulden), 1692 LC-S

Cena wylicytowana: 490 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:39:40
Numer:
151388
Opis: Niemcy - Brandenburgia-Prusy - Fryderyk III 1688-1701, 2/3 talara (gulden), 1692 LC-S, Berlin
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Schrötter 105, Dav. 270

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 490 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 131

— Oferty —

18-01-2018 21:39:25 przez: 055172
1)  490 zł
18-01-2018 19:47:49 przez: 055301
2)  480 zł
18-01-2018 19:27:03 przez: 054817
3)  390 zł
17-01-2018 23:00:55 przez: 054872
4)  360 zł
17-01-2018 15:59:42 przez: 055407
5)  260 zł
08-01-2018 20:16:44 przez: 054842
6)  210 zł

« powrót do listy