Niemcy, ort, 1681 HS

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:38:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, ort, 1681 HS

Niemcy, ort, 1681 HS

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:38:40
Numer:
151551
Opis: Niemcy - Brandenburgia-Prusy - Fryderyk Wilhelm 1640-1688, ort, 1681 HS, Królewiec
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Schrötter aw. 1649/ rw. 1648

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 147

— Oferty —

18-01-2018 21:38:34 przez: 054831
1)  115 zł
18-01-2018 20:03:50 przez: 054825
2)  110 zł
12-01-2018 00:03:30 przez: 055152
3)  100 zł
17-01-2018 22:59:41 przez: 054872
4)  100 zł
08-01-2018 20:17:17 przez: 054842
5)  48 zł

« powrót do listy