Niemcy, talar zwycięstwa (Siegestaler), 1871

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:38:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar zwycięstwa (Siegestaler), 1871

Niemcy, talar zwycięstwa (Siegestaler), 1871

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:38:00
Numer:
151497
Opis: Niemcy - Bawaria - Ludwik II 1864-1886, talar zwycięstwa (Siegestaler), 1871, Monachium, wybity z okazji zwycięstwa nad Francją
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje:
Literatura: AKS 188, Dav. 615, Thun 107

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 203

— Oferty —

18-01-2018 21:37:55 przez: 054989
1)  290 zł
18-01-2018 20:26:14 przez: 055474
2)  280 zł
18-01-2018 20:54:35 przez: 054967
3)  220 zł
18-01-2018 19:45:16 przez: 054872
4)  170 zł
18-01-2018 16:42:39 przez: 054921
5)  160 zł
11-01-2018 20:43:59 przez: 055139
6)  140 zł
11-01-2018 22:07:46 przez: 055034
7)  130 zł
08-01-2018 20:04:43 przez: 054837
8)  120 zł
09-01-2018 21:19:07 przez: 054888
9)  105 zł
09-01-2018 17:19:09 przez: 054931
10)  85 zł
08-01-2018 20:16:29 przez: 054842
11)  65 zł

« powrót do listy