Niemcy, talar zwycięstwa (Siegestaler), 1871
Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:38:00
zakończona
Niemcy, talar zwycięstwa (Siegestaler), 1871
Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się
18-01-2018 21:38:00
Numer: |
151497
|
Opis: |
Niemcy - Bawaria - Ludwik II 1864-1886, talar zwycięstwa (Siegestaler), 1871, Monachium, wybity z okazji zwycięstwa nad Francją |
Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: |
|
Literatura: |
AKS 188, Dav. 615, Thun 107 |
Aukcja
Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 203
— Oferty —
18-01-2018 21:37:55 przez: 054989
1) 290 zł
18-01-2018 20:26:14 przez: 055474
2) 280 zł
18-01-2018 20:54:35 przez: 054967
3) 220 zł
18-01-2018 19:45:16 przez: 054872
4) 170 zł
18-01-2018 16:42:39 przez: 054921
5) 160 zł
11-01-2018 20:43:59 przez: 055139
6) 140 zł
11-01-2018 22:07:46 przez: 055034
7) 130 zł
08-01-2018 20:04:43 przez: 054837
8) 120 zł
09-01-2018 21:19:07 przez: 054888
9) 105 zł
09-01-2018 17:19:09 przez: 054931
10) 85 zł
08-01-2018 20:16:29 przez: 054842
11) 65 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |