Niemcy, talar, 1868

Niemcy, talar, 1868

Niemcy, talar, 1868

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:37:40
151527
Opis: Niemcy - Bawaria - Ludwik II 1864-1886, talar, 1868, Monachium
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: AKS 176, Dav. 611, Thun 105

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 152

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  160 zł
4)  140 zł
5)  140 zł
6)  120 zł
7)  105 zł
8)  95 zł
9)  90 zł