Austria, 200 guldenów, 1983

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:29:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Austria, 200 guldenów, 1983

Austria, 200 guldenów, 1983

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:29:40
Numer:
151707
Opis: Austria, 200 guldenów, 1983, wybite z okazji wizyty Jana Pawła II w Austrii w 1983 roku
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 13.89 g
Literatura:

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 281

— Oferty —

18-01-2018 21:29:33 przez: 055177
1)  100 zł
18-01-2018 21:17:41 przez: 054858
2)  95 zł

« powrót do listy