Austria, talar, 1828 A

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:27:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Austria, talar, 1828 A

Austria, talar, 1828 A

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:27:20
Numer:
151493
Opis: Austria - Franciszek II 1792-1835 - emisje po ustanowieniu cesarstwa, talar, 1828 A, Wiedeń
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Dav. 9, Herinek 346

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 308

— Oferty —

18-01-2018 20:59:44 przez: 055524
1)  310 zł
11-01-2018 20:35:19 przez: 055139
2)  300 zł
17-01-2018 15:41:04 przez: 055407
3)  280 zł
16-01-2018 20:58:10 przez: 055349
4)  250 zł
10-01-2018 21:03:24 przez: 055020
5)  230 zł
09-01-2018 20:45:07 przez: 054888
6)  220 zł
10-01-2018 13:29:13 przez: 054979
7)  175 zł
08-01-2018 22:29:15 przez: 054879
8)  165 zł
08-01-2018 19:10:35 przez: 054830
9)  160 zł
08-01-2018 20:19:09 przez: 054842
10)  155 zł

« powrót do listy