Prusy Książęce 1525-1657, grosz, 1537
Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:24:40
zakończona
Prusy Książęce 1525-1657, grosz, 1537
Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się
18-01-2018 21:24:40
Numer: |
151725
|
Opis: |
Prusy Książęce 1525-1657 - Albert Hohenzollern 1525-1568, grosz, 1537, Królewiec, końcówka napisu PRVSS |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
Slg. Marienburg 1164, Voss. 1353 |
Literatura: |
miejscowa rdzawy nalot |
Aukcja
Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 413
— Oferty —
13-01-2018 16:16:46 przez: 054813
1) 95 zł
18-01-2018 15:52:53 przez: 055148
2) 90 zł
11-01-2018 20:32:16 przez: 055139
3) 70 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |