Polska, 10 marek, 1943

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:23:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, 10 marek, 1943

Polska, 10 marek, 1943

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:23:20
Numer:
151719
Opis: Polska - Getto Łódź 1941-1943, 10 marek, 1943, Łódź
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: aluminium 2.59 g
Literatura: Jaeger L.4b, Parchimowicz 15a

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 196

— Oferty —

08-01-2018 21:16:58 przez: 054871
1)  120 zł
18-01-2018 20:44:40 przez: 055150
2)  115 zł
12-01-2018 17:38:40 przez: 055046
3)  105 zł
10-01-2018 15:12:14 przez: 054983
4)  75 zł
09-01-2018 08:57:50 przez: 054905
5)  65 zł

« powrót do listy