Polska, 5 fenigów, 1928

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:22:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, 5 fenigów, 1928

Polska, 5 fenigów, 1928

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:22:20
Numer:
151716
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk 1920-1939, 5 fenigów, 1928, Berlin, herb Gdańska
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miedzionikiel, rzadki rocznik
Literatura: AKS 22, Jaeger D.4, Parchimowicz 55b

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 123

— Oferty —

09-01-2018 00:55:55 przez: 054894
1)  75 zł
16-01-2018 23:42:21 przez: 055366
2)  70 zł
08-01-2018 20:46:26 przez: 054857
3)  48 zł

« powrót do listy