Polska, rubel, 1843 MW

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:20:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, rubel, 1843 MW

Polska, rubel, 1843 MW

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:20:20
Numer:
205229
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1843 MW, Warszawa, odmiana z wachlarzowatym ogonem Orła
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Bitkin 422, Plage 431, Berezowski 7.50 zł

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 193

— Oferty —

18-01-2018 21:20:00 przez: 055087
1)  600 zł
18-01-2018 21:20:16 przez: 054872
2)  580 zł
18-01-2018 20:43:12 przez: 054857
3)  540 zł
18-01-2018 19:47:54 przez: 054898
4)  520 zł
09-01-2018 00:59:43 przez: 054894
5)  500 zł
12-01-2018 21:19:28 przez: 055163
6)  480 zł
11-01-2018 19:11:06 przez: 054912
7)  380 zł
11-01-2018 08:00:25 przez: 055042
8)  360 zł
08-01-2018 20:20:16 przez: 054842
9)  300 zł

« powrót do listy