Polska, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1833 Н-Г

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:19:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1833 Н-Г

Polska, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1833 Н-Г

Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:19:40
Numer:
151711
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1833 Н-Г, Petersburg, krzyżyk nad koroną umiejscowiony nisko
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje:
Literatura: Plage 313, Bitkin 1083, Berezowski 10 zł,

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 389

— Oferty —

18-01-2018 21:10:46 przez: 055353
1)  450 zł
09-01-2018 00:59:11 przez: 054894
2)  440 zł
18-01-2018 18:54:35 przez: 055375
3)  440 zł
17-01-2018 22:58:01 przez: 054872
4)  420 zł
09-01-2018 20:47:41 przez: 054951
5)  380 zł
09-01-2018 08:57:04 przez: 054905
6)  360 zł
08-01-2018 20:21:21 przez: 054842
7)  240 zł

« powrót do listy