Polska, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1833 Н-Г
Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:19:40
zakończona
Polska, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1833 Н-Г
Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się
18-01-2018 21:19:40
Numer: |
151711
|
Opis: |
Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1833 Н-Г, Petersburg, krzyżyk nad koroną umiejscowiony nisko |
Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: |
|
Literatura: |
Plage 313, Bitkin 1083, Berezowski 10 zł, |
Aukcja
Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 398
— Oferty —
18-01-2018 21:10:46 przez: 055353
1) 450 zł
09-01-2018 00:59:11 przez: 054894
2) 440 zł
18-01-2018 18:54:35 przez: 055375
3) 440 zł
17-01-2018 22:58:01 przez: 054872
4) 420 zł
09-01-2018 20:47:41 przez: 054951
5) 380 zł
09-01-2018 08:57:04 przez: 054905
6) 360 zł
08-01-2018 20:21:21 przez: 054842
7) 240 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |