Polska, dwuzłotówka (8 groszy), 1788 EB

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:17:40
151972
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, dwuzłotówka (8 groszy), 1788 EB, Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: uszkodzenia w tle na awersie i rewersie
Literatura: Plage 340

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 236

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  260 zł
4)  250 zł
5)  250 zł
6)  185 zł
7)  180 zł