Polska, szóstak, 1683 TLB

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:14:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, szóstak, 1683 TLB

Polska, szóstak, 1683 TLB

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:14:20
Numer:
151544
Opis: Polska - Jan III Sobieski 1674-1696 - monety koronne, szóstak, 1683 TLB, Bydgoszcz, popiersie w wieńcu laurowym i płaszczu, z herbem Leliwa u dołu rewersu
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Kop. 1963

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 243

— Oferty —

18-01-2018 21:11:54 przez: 055423
1)  115 zł
18-01-2018 21:14:13 przez: 054904
2)  110 zł
18-01-2018 20:28:55 przez: 055258
3)  100 zł
18-01-2018 20:59:12 przez: 055366
4)  100 zł
18-01-2018 19:27:03 przez: 054948
5)  80 zł
16-01-2018 20:54:31 przez: 055349
6)  70 zł
11-01-2018 22:06:11 przez: 055034
7)  60 zł
10-01-2018 13:03:21 przez: 054979
8)  55 zł
09-01-2018 23:48:07 przez: 054962
9)  50 zł
08-01-2018 22:03:14 przez: 054812
10)  48 zł

« powrót do listy