Polska, szóstak, 1681 TLB

Polska, szóstak, 1681 TLB

Polska, szóstak, 1681 TLB

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:13:40
151542
Opis: Polska - Jan III Sobieski 1674-1696 - monety koronne, szóstak, 1681 TLB, Bydgoszcz, popiersie w płaszczu i wieńcu
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 1953

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 162

1)  40 zł
2)  38 zł
3)  28 zł
4)  24 zł