Polska, szóstak, 1680 TLB
Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:13:20
zakończona
Polska, szóstak, 1680 TLB
Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się
18-01-2018 21:13:20
Numer: |
151541
|
Opis: |
Polska - Jan III Sobieski 1674-1696 - monety koronne, szóstak, 1680 TLB, Bydgoszcz, popiersie w płaszczu, herb Leliwa o owalnej tarczy |
Stan zachowania: |
III+/II-, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
dość ładnie zachowany |
Literatura: |
Kop. 1945 |
Aukcja
Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 436
— Oferty —
18-01-2018 21:13:10 przez: 054944
1) 155 zł
18-01-2018 15:46:37 przez: 055494
2) 150 zł
18-01-2018 20:58:15 przez: 055366
3) 105 zł
18-01-2018 14:31:57 przez: 055484
4) 95 zł
11-01-2018 22:04:35 przez: 055034
5) 65 zł
09-01-2018 23:47:40 przez: 054962
6) 55 zł
09-01-2018 11:48:26 przez: 054900
7) 50 zł
08-01-2018 18:32:22 przez: 054821
8) 48 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |