Polska, ort, 1677 SB

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:12:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, ort, 1677 SB

Polska, ort, 1677 SB

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:12:20
Numer:
151538
Opis: Polska - Jan III Sobieski 1674-1696 - monety koronne, ort, 1677 SB, Bydgoszcz, litery S-B pod nominałem 1-8 (inicjały Santiego de Urbanis Bani), tarcza herbowa łukowata, herb Leliwa w owalnym kartuszu
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Kop. 1980 (R2), Shatalin J3 BD77i-4 (R2)

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 265

— Oferty —

18-01-2018 21:12:14 przez: 055011
1)  280 zł
18-01-2018 08:25:34 przez: 055459
2)  270 zł
15-01-2018 23:40:21 przez: 055274
3)  260 zł
11-01-2018 23:58:00 przez: 055152
4)  250 zł
12-01-2018 21:15:12 przez: 055163
5)  250 zł
11-01-2018 22:28:58 przez: 055148
6)  200 zł
11-01-2018 21:24:38 przez: 055145
7)  195 zł
10-01-2018 15:02:31 przez: 054983
8)  190 zł
08-01-2018 22:02:17 przez: 054812
9)  185 zł
08-01-2018 21:09:01 przez: 054867
10)  180 zł

« powrót do listy