Polska, trojak, 1591

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:08:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, trojak, 1591

Polska, trojak, 1591

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:08:20
Numer:
151735
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Ryga, trojak, 1591, Ryga, końcówka napisu LI
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładny
Literatura: Iger R.91.1.d, K.-G. 5

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 115

— Oferty —

18-01-2018 21:08:07 przez: 055496
1)  165 zł
18-01-2018 21:08:03 przez: 054979
2)  160 zł
18-01-2018 13:52:41 przez: 055477
3)  130 zł
18-01-2018 20:57:09 przez: 055366
4)  105 zł

« powrót do listy