Polska, trojak, 1589

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:07:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, trojak, 1589

Polska, trojak, 1589

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:07:40
Numer:
151733
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Ryga, trojak, 1589, Ryga, znak mincerski przed GE
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: moneta umyta
Literatura: Iger R.89.3.d (R), K.-G. 26

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 289

— Oferty —

18-01-2018 21:06:33 przez: 055181
1)  200 zł
18-01-2018 21:07:32 przez: 054831
2)  200 zł
18-01-2018 20:53:41 przez: 054967
3)  175 zł
16-01-2018 22:06:40 przez: 055356
4)  140 zł
12-01-2018 21:09:49 przez: 055163
5)  130 zł
15-01-2018 21:33:54 przez: 054885
6)  120 zł
10-01-2018 13:01:08 przez: 054979
7)  100 zł
09-01-2018 23:44:37 przez: 054962
8)  95 zł
09-01-2018 21:57:27 przez: 054934
9)  90 zł

« powrót do listy