Polska, trojak, 1589
Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:07:40
zakończona
Polska, trojak, 1589
Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się
18-01-2018 21:07:40
Numer: |
151733
|
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Ryga, trojak, 1589, Ryga, znak mincerski przed GE |
Stan zachowania: |
II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
moneta umyta |
Literatura: |
Iger R.89.3.d (R), K.-G. 26 |
Aukcja
Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 289
— Oferty —
18-01-2018 21:06:33 przez: 055181
1) 200 zł
18-01-2018 21:07:32 przez: 054831
2) 200 zł
18-01-2018 20:53:41 przez: 054967
3) 175 zł
16-01-2018 22:06:40 przez: 055356
4) 140 zł
12-01-2018 21:09:49 przez: 055163
5) 130 zł
15-01-2018 21:33:54 przez: 054885
6) 120 zł
10-01-2018 13:01:08 przez: 054979
7) 100 zł
09-01-2018 23:44:37 przez: 054962
8) 95 zł
09-01-2018 21:57:27 przez: 054934
9) 90 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |