Polska, trojak, 1591
Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 20:57:20
zakończona
Polska, trojak, 1591
Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się
18-01-2018 20:57:20
Numer: |
151742
|
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1591, Poznań, SIGI 3 w napisie na awersie, POLONI w napisie na rewersie |
Stan zachowania: |
II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
ładny |
Literatura: |
Iger P.91.1.b |
Aukcja
Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 180
— Oferty —
18-01-2018 20:44:28 przez: 054962
1) 165 zł
18-01-2018 13:50:07 przez: 055477
2) 160 zł
18-01-2018 16:53:03 przez: 054836
3) 155 zł
18-01-2018 10:46:26 przez: 055466
4) 125 zł
13-01-2018 21:22:56 przez: 054863
5) 120 zł
10-01-2018 12:57:27 przez: 054979
6) 110 zł
08-01-2018 18:32:51 przez: 054823
7) 90 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |