Polska, szóstak, 1623

Polska, szóstak, 1623

Polska, szóstak, 1623

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 20:56:40
151558
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, szóstak, 1623, Kraków, data na końcu napisu otokowego, herb Sas pod popiersiem
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kop. 1258

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 108

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  40 zł
4)  38 zł
5)  36 zł
6)  34 zł
7)  30 zł