Polska, ort, 1624

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 20:55:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, ort, 1624

Polska, ort, 1624

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 20:55:20
Numer:
151967
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, ort, 1624, Bydgoszcz, końcówka napisu PRV M
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ładny
Literatura: Shatalin BD24-32

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 215

— Oferty —

18-01-2018 20:48:28 przez: 055478
1)  140 zł
18-01-2018 20:54:00 przez: 055366
2)  135 zł
18-01-2018 20:45:29 przez: 054962
3)  125 zł
16-01-2018 20:55:45 przez: 055352
4)  105 zł
11-01-2018 22:00:33 przez: 055034
5)  100 zł
09-01-2018 20:42:35 przez: 054951
6)  90 zł

« powrót do listy