Polska, ort, 1621

Polska, ort, 1621

Polska, ort, 1621

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 20:53:00
151965
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, ort, 1621, Bydgoszcz, rzadka odmiana z nominałem (16) pod popiersiem, końcówka napisu PRV MA
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ładna kolorowa patyna
Literatura: Shatalin BD21-88 (R2)

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 683

1)  540 zł
2)  540 zł
3)  450 zł
4)  390 zł
5)  380 zł
6)  380 zł
7)  350 zł
8)  320 zł
9)  300 zł