Polska, trojak, 1562

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 20:52:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, trojak, 1562

Polska, trojak, 1562

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 20:52:40
Numer:
151977
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, trojak, 1562, Wilno, na rewersie Pogoń bez tarczy, końcówki napisów DVX L / TRIP ... LI
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: niewielkie wyszczerbienia krążka
Literatura: Iger V.62.2.f (R), Cesnulis-Ivanauskas 9SA81-5

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 329

— Oferty —

18-01-2018 20:43:12 przez: 055478
1)  310 zł
08-01-2018 19:27:57 przez: 054836
2)  300 zł
16-01-2018 23:42:41 przez: 055366
3)  290 zł
12-01-2018 20:43:02 przez: 055163
4)  270 zł
11-01-2018 22:08:21 przez: 055148
5)  195 zł
08-01-2018 21:07:54 przez: 054867
6)  185 zł

« powrót do listy