Polska, denar koronny

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 20:48:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, denar koronny

Polska, denar koronny

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 20:48:20
Numer:
151992
Opis: Polska - Ludwik I Andegaweński 1370-1382, denar koronny, Kraków, Aw: Tarcza andegaweńska a nad nią litera O, Rw: Orzeł heraldyczny z głową w lewo
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.30 g
Literatura: Huszar 560, Gum P. 485, Kop. 347 (R4)

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 324

— Oferty —

18-01-2018 20:48:17 przez: 055516
1)  175 zł
18-01-2018 20:45:23 przez: 054821
2)  170 zł
18-01-2018 20:44:09 przez: 054872
3)  150 zł
13-01-2018 20:47:04 przez: 055176
4)  125 zł
09-01-2018 08:54:59 przez: 054905
5)  105 zł
10-01-2018 14:22:44 przez: 054983
6)  85 zł
09-01-2018 18:37:35 przez: 054938
7)  75 zł
08-01-2018 19:07:11 przez: 054830
8)  65 zł

« powrót do listy