Niemcy, denar
Niemcy, denar
Cena wylicytowana: 28 zł
205008
Opis: |
Niemcy - Frankonia - Otto I - Otto III 962-1002, denar, Kapliczka z krzyżykiem wewnątrz / Krzyż prosty z kulkami w kątach |
Stan zachowania: |
IV, Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro , gięty, patyna |
Cena końcowa: 28 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 147
1) 28 zł
2) 26 zł
3) 22 zł
min |