Indie, fanam, 1600-1750

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 20:31:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Indie, fanam, 1600-1750

Indie, fanam, 1600-1750

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 20:31:40
Numer:
151316
Opis: Indie - Indie Brytyjskie - Malabar - Koczin, fanam, 1600-1750
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złoto 0.38 g, moneta w ładnym stanie zachowania mimo minimalnie pękniętego krążka
Literatura: Mitchiner 1129c

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 17
Ilość odsłon: 500

— Oferty —

18-01-2018 20:31:33 przez: 054877
1)  200 zł
18-01-2018 20:25:46 przez: 055446
2)  195 zł
18-01-2018 20:23:51 przez: 055172
3)  190 zł
18-01-2018 12:51:56 przez: 055182
4)  145 zł
12-01-2018 00:33:07 przez: 055153
5)  105 zł
09-01-2018 23:54:09 przez: 054962
6)  95 zł

« powrót do listy