Hiszpania, 1 escudo, 1787

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 20:31:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Hiszpania, 1 escudo, 1787

Hiszpania, 1 escudo, 1787

Cena wylicytowana: 740 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 20:31:20
Numer:
151315
Opis: Hiszpania - Karol III 1759-1788, 1 escudo, 1787, Madryt
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: złoto 3.32 g
Literatura: Fr. 288

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 740 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość przebić: 11
Ilość odsłon: 456

— Oferty —

18-01-2018 20:30:40 przez: 054949
1)  740 zł
18-01-2018 20:27:30 przez: 055154
2)  720 zł
18-01-2018 17:35:32 przez: 055202
3)  660 zł
10-01-2018 11:58:24 przez: 054976
4)  560 zł
09-01-2018 23:58:20 przez: 054966
5)  490 zł
09-01-2018 08:45:17 przez: 054903
6)  360 zł

« powrót do listy