Aukcja online

pokaż wszystko
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rozpoczęcie: 30-10-2017 18:00
Zakończenie: 09-11-2017 20:30 ÷ 22:20
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, medalik religijny z 1830 r.
Polska, medalik religijny z 1830 r.
148403
Aw: Matka Boska Częstochowska w gwiaździstej sukni, SANCT...
II

180 zł

szac. 100 zł

238 wyświetleń

6 zakończona
Polska, medal na 20 rocznicę śmierci Stefana Okrzei, 1925
Polska, medal na 20 rocznicę śmierci Stefana Okrzei, 1925
148398
autorstwa W. Gruberskiego; Aw: Głowa trzy-czwarte w lewo,...
I-

150 zł

szac. 100 zł

162 wyświetleń

2 zakończona
Polska, medal autorstwa Mieczysława Lubelskiego z 1920 r; Aw: Napis POLEGŁYM CZEŚĆ..
Polska, medal autorstwa Mieczysława Lubelskiego z 1920 r; Aw: Napis POLEGŁYM CZEŚĆ..
148401
medal autorstwa Mieczysława Lubelskiego z 1920 r; Aw: Nap...
II+

240 zł

szac. 80 zł

217 wyświetleń

5 zakończona
Polska, medal na 900. Rocznicę Koronacji Bolesława Chrobrego, 1924
Polska, medal na 900. Rocznicę Koronacji Bolesława Chrobrego, 1924
148402
autorstwa J. Wysockiego; Aw: Popiersie w prawo i napis w ...
II

150 zł

szac. 80 zł

199 wyświetleń

4 zakończona
Polska, medal na setną rocznicę śmierci Stanisława Staszica, 1926
Polska, medal na setną rocznicę śmierci Stanisława Staszica, 1926
148395
autorstwa Józefa Aumillera; Aw: Popiersie w lewo, po boka...
I-

470 zł

szac. 200 zł

139 wyświetleń

4 zakończona
Polska, medal na 100-lecie Banku Polskiego, 1928
Polska, medal na 100-lecie Banku Polskiego, 1928
148397
autorstwa J. Aumillera; Aw: Dwa popiersia w prawo i napis...
III+

65 zł

szac. 80 zł

193 wyświetleń

4 zakończona
Polska, medal z 1929 roku z Powszechnej Wystawy Krajowej w Poznaniu, niesygnowany ..
Polska, medal z 1929 roku z Powszechnej Wystawy Krajowej w Poznaniu, niesygnowany ..
148394
medal z 1929 roku z Powszechnej Wystawy Krajowej w Poznan...
I-

210 zł

szac. 150 zł

135 wyświetleń

3 zakończona
Rosja, medal na 300-lecie panowania Romanowych, 1913
Rosja, medal na 300-lecie panowania Romanowych, 1913
148396
autorstwa P. Stadnitskego; Aw: Orzeł carski z dwoma medal...
II+

1 350 zł

szac. 150 zł

1003 wyświetleń

15 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 5%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.