Polska, medal z 1929 roku z Powszechnej Wystawy Krajowej w Poznaniu, niesygnowany ..

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 09-11-2017 22:18:20
148394
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal z 1929 roku z Powszechnej Wystawy Krajowej w Poznaniu, niesygnowany medal projektu S.R.Koźbielewskiego. Aw: Kompozycja z symboli przemysłu i rolnictwa, na górze Orzeł państwowy i napis w półkolach POWSZECHNA WYSTAWA KRAJOWA - POZNAŃ 1929 ROKU, Rw: Mapa Polski z naniesionymi miastami i siecią rzek, w otoku napis W DZIESIĄTĄ ROCZNICĘ ODRODZENIA POLSKI 1918-1928
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz 55 mm, pięknie zachowany
Literatura: Strzałkowski 630

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 15
Ilość odsłon: 215

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  95 zł