Prusy Książęce 1525-1657, ort, 1625

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 840 zł
Aukcja zakończyła się 09-11-2017 21:54:20
148155
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Jerzy Wilhelm 1619-1640, ort, 1625, Królewiec, znak menniczy na awersie, na rewersie końcówka ELE D PRVS
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładny i rzadki
Literatura: Shatalin GW25-4 (R2)

Cena końcowa: 840 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 1075

1)  840 zł
2)  820 zł
3)  280 zł
4)  270 zł
5)  240 zł