Zakończenie: 26-10-2017 20:30 ÷ 22:20
Polska, szóstak, 1680 TLB
147682
popiersie w płaszczu, błędny nominał IV | II-/III+ |
180 zł szac. 200 zł 590 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, półzłotek, 1766 FS
147589
| II+ |
180 zł szac. 200 zł 260 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, 10 złotych, 1934 S
204544
Józef Piłsudski - Orzeł Strzelecki | III/III+ |
180 zł szac. 200 zł 143 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Śląsk, 15 krajcarów, 1661 GH
147372
owalna tarcza herbowa | II- |
180 zł szac. 200 zł 360 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Kanada, zestaw 2 x 5 i 2 x 10 dolarów 1973
204567
różne monety okolicznościowe - roczniki od 1983 do 1996 | I |
180 zł szac. 400 zł 312 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Kurlandia, medal z 1750 r. sygnowany MULLER wybity we Francji
147602
Aw: Popiersie księcia Kurlandii i marszałka Francji w lew... | II |
180 zł szac. 300 zł 403 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, trojak, 1595
147352
trójnoga strzała za koroną | II- |
175 zł szac. 150 zł 193 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, 1 gulden, 1932
147592
herb Gdańska | II+/I- |
175 zł szac. 250 zł 146 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Niemcy, denar, X w.
145952
Fronton świątyni z kolumnami / Krzyż z kulkami w kątach | III |
170 zł szac. 200 zł 145 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, półtorak, 1617
147635
| I- |
170 zł szac. 50 zł 1067 wyświetleń |
7 | zakończona |