Kurlandia, medal z 1750 r. sygnowany MULLER wybity we Francji

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 26-10-2017 22:19:20
147602
Opis: Kurlandia - Maurycy Saski (nieślubny syn króla polskiego Augusta III), medal z 1750 r. sygnowany MULLER wybity we Francji, Aw: Popiersie księcia Kurlandii i marszałka Francji w lewo i napis MAURIT SAXO GALL MARESC GEN D CURL ET SEM; Rw: Grób księcia w kościele św. Tomasza w Strasburgu
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: cynk 56 mm, 38.90 g, bardzo ładny
Literatura: H-Cz. 8608

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 402

1)  180 zł