Polska, złotówka, 1766 FS

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, złotówka, 1766 FS

Polska, złotówka, 1766 FS

Cena wylicytowana: 820 zł
Aukcja zakończyła się 26-10-2017 21:47:20
147690
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, złotówka, 1766 FS, Warszawa, małe Orły i Pogonie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Plage 272

Cena końcowa: 820 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 1167

1)  820 zł
2)  800 zł
3)  520 zł
4)  440 zł
5)  350 zł
6)  320 zł
7)  300 zł
8)  250 zł
9)  230 zł
10)  165 zł
11)  160 zł
12)  155 zł