Polska, trojak, 1595
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1595
Cena wylicytowana: 175 zł
147352
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1595, Olkusz, trójnoga strzała za koroną |
Stan zachowania: |
II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
lekko niedobity, patyna |
Iger O.95.1.a (R1) |
Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 198
1) 175 zł
2) 170 zł
3) 110 zł
4) 90 zł
min |