Zakończenie: 05-10-2017 20:30 ÷ 22:55
Polska, Brązowy Krzyż Zasługi
146912
wytwórca Mennica Państwowa | II+ |
24 zł szac. 40 zł 162 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, Złoty Krzyż Zasługi z Mieczami
146914
wykonanie gawerskie Panasiuk Warszawa | II+ |
95 zł szac. 150 zł 1812 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, Brązowy Krzyż Zasługi II RP
204521
wykonany przez W. Gontarczyk, odmiana ciemny brąz | I- |
75 zł szac. 100 zł 1599 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Śląsk, medal na 50-lecie Instytutu Przedstawicieli Handlowych, 1824
146908
sygnowany G. Loos, H. Gube, Aw: Dwie postacie z rogami ob... | II+ |
450 zł szac. 250 zł 321 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Pomorze, medal za zasługi szczecińskiego stowarzyszenia ogrodniczego, XIX w.
146907
sygnowany G. LOOS, Aw: Dwa lwy wsparte na herbie Szczecin... | II/II- |
160 zł szac. 150 zł 251 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Pomorze, medal z 2. połowy XIX wieku
146909
autorstwa E. Weiganda (aw.) i F. W. Kullricha (rw.), wybi... | II |
195 zł szac. 300 zł 520 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Niemcy, medal 50. rocznica Śląskiego Klubu Wyścigowego, 1882
146910
Aw: Głowy Wilhema I i Fryderyka III w lewo i daty 1832-18... | II |
350 zł szac. 400 zł 788 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal z 1978 roku Jan Paweł II - Gaude Mater Polonia
146966
Aw: Półpostać Papieża w lewo, trzymającego krzyż, JAN PAW... | I- |
— start 240 zł 641 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal poznańskiej Izby Rolniczej
146911
sygnowany G. LOOS. D. i Uhlmann SC, Aw: Kobieta z kłosami... | II+ |
440 zł szac. 500 zł 383 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal, 1826
146779
nieznanego autora wybity z okacji śmierci Aleksandra I; A... | I-/II+ |
280 zł szac. 400 zł 329 wyświetleń |
4 | zakończona |