Polska, Złoty Krzyż Zasługi z Mieczami
Zakończenie: 05-10-2017 22:55:20
146914
Opis: | Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa 1945-1989, Złoty Krzyż Zasługi z Mieczami, wykonanie gawerskie Panasiuk Warszawa |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz złocony emaliowany 42 x 42 mm |
Literatura: | Krotke Kp. Z/S. 7 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 1812