Pomorze, medal za zasługi szczecińskiego stowarzyszenia ogrodniczego, XIX w.
Zakończenie: 05-10-2017 22:54:20
146907
Opis: | Pomorze - Szczecin, medal za zasługi szczecińskiego stowarzyszenia ogrodniczego, XIX w., sygnowany G. LOOS, Aw: Dwa lwy wsparte na herbie Szczecina, wokoło wieniec i napis STETTINER GARTENBAU VEREIN, Rw: Czterowierszowy poziomy napis FÜR VERDIENST VOLLE LEISTUNGEN |
Stan zachowania: | II/II-, About Near Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | 30 mm, srebro 10.91 g |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 251