Polska, Brązowy Krzyż Zasługi II RP
Zakończenie: 05-10-2017 22:55:00
204521
Opis: | Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, Brązowy Krzyż Zasługi II RP, wykonany przez W. Gontarczyk, odmiana ciemny brąz |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | brąz 41 x 41 mm, wstążka, pięknie zachowany |
Literatura: | Krotke Mw.Br.3 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1599