Zakończenie: 05-10-2017 20:30 ÷ 22:55
Watykan (Państwo Kościelne), 10 lirów, 1934
146710
| II+ |
160 zł szac. 80 zł 164 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Pomorze, medal z 2. połowy XIX wieku
146909
autorstwa E. Weiganda (aw.) i F. W. Kullricha (rw.), wybi... | II |
195 zł szac. 300 zł 520 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Pomorze, medal za zasługi szczecińskiego stowarzyszenia ogrodniczego, XIX w.
146907
sygnowany G. LOOS, Aw: Dwa lwy wsparte na herbie Szczecin... | II/II- |
160 zł szac. 150 zł 251 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, as, 145-146
135340
Aw: Popiersie cesarzowej w prawo, FAVSTINAE AVG PII AVG F... | III |
230 zł szac. 350 zł 283 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Bizancjum, solidus
139497
Aw: Popiersie na wprost, D N IVSTI - NVS PP AVG, Rw: Wikt... | II |
1 700 zł szac. 2 750 zł 231 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, 2 grosze, 1937
144675
| I |
65 zł szac. 60 zł 139 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, 1 grosz, 1938
144678
| I |
46 zł szac. 60 zł 108 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, 5 złotych, 8.06.1794
204440
seria N.B.1, numeracja 14994, widoczny firmowy znak wodny | III |
1 900 zł szac. 3 000 zł 472 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, bon na 5 kopiejek, bez daty (ok. 1860-1865)
204447
nieczytelna numeracja | VI |
520 zł szac. 500 zł 321 wyświetleń |
2 | zakończona | |
204448
nieczytelna numeracja | VI |
520 zł szac. 500 zł 337 wyświetleń |
2 | zakończona |