Polska, 5 złotych, 8.06.1794
Zakończenie: 05-10-2017 20:30:20
Polska, 5 złotych, 8.06.1794
204440
Opis: | Polska - Insurekcja Kościuszkowska 1794, 5 złotych, 8.06.1794, seria N.B.1, numeracja 14994, widoczny firmowy znak wodny |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | niewielkie naddarcia i przedarcia, po subtelnej konserwacji, dwie podlepki na odwrocie, egzemplarz z kolekcji Lucow |
Literatura: | Lucow 3a (R3), Miłczak A1a |
Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość odsłon: 472