Polska, bon na 5 kopiejek, bez daty (ok. 1860-1865)
Zakończenie: 05-10-2017 20:32:40
204448
Opis: | Polska - pieniądz dominialny - Ostrołęka - Icek Hiler, bon na 5 kopiejek, bez daty (ok. 1860-1865), nieczytelna numeracja |
Stan zachowania: | VI, Good |
Dodatkowe informacje: | ubytki papieru, porwane, ekstremalnie rzadkie |
Literatura: | Jabł. 663 |
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 337