Niemcy, 1/3 talara, 1797 E

Niemcy, 1/3 talara, 1797 E

Niemcy, 1/3 talara, 1797 E

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 24-11-2016 22:07:20
132770
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Fryderyk Wilhelm II 1786-1797, 1/3 talara, 1797 E, Królewiec
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo ładnie zachowane, patyna
Literatura: v. Schr. 78, Olding 11

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 422

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  250 zł
4)  210 zł
5)  210 zł