Niderlandy, talar (Zilveren dukaat), 1785

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 24-11-2016 22:06:00
132766
Opis: Niderlandy - Utrecht, talar (Zilveren dukaat), 1785
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.88 g, patyna, bardzo wyraźny
Literatura: Dav. 1845, Delmonte 982, Verk. 106.1, Purmer Ut65

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 270 zł
Cena szacunkowa: 450 zł
Ilość odsłon: 839

1)  600 zł
2)  580 zł
3)  490 zł
4)  300 zł
5)  270 zł