dawny zabór rosyjski, bon na 10 kopiejek, 1917

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 24-11-2016 21:19:40
201902
Opis: dawny zabór rosyjski - Sosnowiec - Władysław Ciechanowski, Cukiernia Warszawska, bon na 10 kopiejek, 1917, numeracja 829, czerwony stempel W. Ciechanowski
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: ugięcie, ale bardzo ładnie zachowane, niezwykle rzadka odmiana z dużymi cyframi numeratora
Literatura: Podczaski R-396.E.3.b (c.a.)

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1405

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  330 zł
4)  300 zł
5)  190 zł
6)  150 zł
7)  80 zł