Niemcy, talar, 1791 A

Niemcy, talar, 1791 A

Niemcy, talar, 1791 A

Cena wylicytowana: 700 zł
Aukcja zakończyła się 24-11-2016 22:07:00
132769
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Fryderyk Wilhelm II 1786-1797, talar, 1791 A, Berlin
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, bardzo ładny
Literatura: Dav. 2599, v. Schr. 35, Olding 3

Cena końcowa: 700 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 487

1)  700 zł
2)  680 zł
3)  620 zł
4)  520 zł
5)  450 zł
6)  450 zł
7)  360 zł